2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 32,14 m²

Mieszkanie na sprzedaż
299 000,00 PLN , Pow. 32,14 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,14 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Mosty , Ogrodowa
Rok budowy:
1970
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
AG134420
Cena za m2:
9 303,05 PLN
Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w spokojnej i zielonej części Mosty, w gminie Kosakowo przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania blisko morza, jak i inwestorów planujących wynajem krótkoterminowy.

Atuty nieruchomości:

  • duży ogródek ok. 120 m²
  • komórka lokatorska ok. 6 m²
  • mały garaż na działce
  • miejsce parkingowe
  • kameralna zabudowa - tylko 10 mieszkań
  • parter
  • spokojna okolica
  • blisko morza
  • pełna własność
  • księga wieczysta bez obciążeń
  • możliwość zakupu na kredyt
  • dostępne od zaraz
Mieszkanie - 32,14 m²:
Lokal znajduje się na parterze szeregowca wybudowanego w latach 70tych.

Układ pomieszczeń:

  • salon
  • sypialnia
  • kuchnia
  • łazienka z WC
  • korytarz

Mieszkanie jest do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu. Na podłogach znajdują się panele oraz terakota. Ogrzewanie elektryczne realizowane jest za pomocą paneli grzewczych zamontowanych w salonie, sypialni oraz korytarzu.

Dużym atutem nieruchomości jest prywatny ogródek oraz dodatkowa przestrzeń gospodarcza w postaci komórki lokatorskiej i małego garażu.

Budynek:
Kameralny szeregowiec z lat 70tych, składający się z 10 mieszkań. Niska zabudowa oraz spokojne sąsiedztwo zapewniają komfort codziennego życia.

Lokalizacja - Mosty | gmina Kosakowo
Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od nadmorskich terenów rekreacyjnych.

W pobliżu:

  • przystanek autobusowy z dojazdem do Gdynia Głównej
  • szkoła
  • sklep
  • lokale gastronomiczne
  • tereny spacerowe i rekreacyjne

Lokalizacja świetnie sprawdzi się zarówno dla rodzin, jak i osób szukających nieruchomości pod wynajem wakacyjny.

Dodatkowe informacje:
Cena: 299 000 zł

Opłaty eksploatacyjne wynoszą około 300-1000 zł miesięcznie w zależności od sezonu.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości!

-----------------

TYLKO Z NAMI KAŻDA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA Z GWARANCJĄ NAJNIŻSZEJ CENY I SZYBKIEJ, KORZYSTNEJ SPRZEDAŻY.

- gwarancja najlepszej ceny nieruchomości

- najlepsze stawki u Notariusza

- żadnych ukrytych kosztów - bezpieczny zakup z polisą OC Pośrednika w PZU S.A.

Niniejsze ogłoszenie i zawarte w nim informacje, treści oraz podane w powyższej treści ceny powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zawarte w ogłoszeniu informacje na temat nieruchomości dotyczące ofert sprzedaży lub najmu nieruchomości mogą uleć modyfikacji lub zmianom w zależności od informacji przekazywanych od osób posiadających prawo do nieruchomości. Biuro AGhouse Nieruchomości dba, aby oferty były aktualizowane na bieżąco. Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, aby oferta nieruchomości zamieszczona przez nasze biuro odpowiadała stanowi faktycznemu nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail